Hry pro říjnový PlayStation Plus odhaleny

Společnost Sony konečně zveřejnila, na jaké hry zdarma se předplatitelé služby PlayStation Plus mohou těšit v říjnu 2023. Opět se jedná o několik titulů, z nichž každý pokrývá jiný žánr a styl tak, aby si každý našel to svoje. Můžeme se tak těšit na pořádnou akci z divokého západu, odpočinout si u farmaření nebo se zpotit u vesmírné hororovky. 

@Steam

3. října se v nabídce PlayStation Plus Essential objeví tituly Weird West, Farming Simulator 22 a The Callisto Protocol.

Poslední zmíněná hra The Callisto Protocol možná nadchne nejvíc, hlavně ty hráče, kteří se nebojí strachu. Jde o tzv. duchovního nástupce hry Dead Space a pokud jste při uvedení hru s nadšením zapnuli, ale byli zklamaní, možná je čas dát jí druhou šanci. Vývojáři ze studia Striking Distance i přes vlažné přijetí na vývoji zapracovali a přidali do hry nové vybavení a dodatečný obsah. The Callisto Protocol má aktuálně hodnocení 6.9 od uživatelů na portálu Metacritic a slibuje i nadále vesmírné dobrodružství, ze kterého vám budou stát chlupy na rukou. 

@Devolver Digital

Farming Simulator 22 je oproti předchozímu titulu přesně takový, jaký byste ho mohli čekat. Vytváření a zdokonalování vlastní farmy pohladí na duši, ale nemyslete si, že se budete jen flákat, práce na farmě bude vždycky dost. Nástupce Farming Simulatoru 21 slibuje detailnější zpracování a větší radost z komerčního farmaření.

A pak tu máme Weird West. Jak název napovídá, nepůjde o klasickou přestřelku z divokého západu, i když o něm to bude taky. Místo kovbojů se ale v této hře budete rubat se smrtícími monstry, které se potulují po hranicích vašeho území. Kromě souboje bude záležet i na vašich rozhodnutích, protože právě ty mohou ovlivnit další průběh vaší cesty. 

Říjnové tituly budou k dispozici od 3. října do 6. listopadu. A pokud jste si nevyzvedli hry za předchozí měsíc, Saints Row, Black Desert: Traveler Edition a Generation Zero na vás počkají ještě do 3. října. 

@PlayStation
X