Insomniac pracuje na třetí, zatím neznámé hře

Insomniac Games, které známe jako tvůrce úspěšné hry Marvel’s Spider-Man z roku 2018, pracují kromě pokračování pavoučího muže a Wolverina na další, zatím neznámé hře.  

Který hrdina to bude tentokrát?

Ředitelka tohoto tajného projektu, Erin Eberhardtová, vystoupila už v roce 2022 na semináři v Full Sail University. Nicméně se nahrávka z tohoto semináře dostala na Twitter teprve nedávno. Na nahrávce se  mluví o neznáme hře, ke které nemůže dát více informací.

Eberhardtová konkrétně neříká, zda se jedná o hru Marvel’s Wolverine, a protože je klip starý, objevují se spekulace, že ředitelka projektu skutečně mluví o Wolverinovi, a ne o novější neznámené hře. Stojí však za zmínku, že hra Marvel’s Wolverine byla oznámena již v roce 2021, takže není pochyb o tom, že ředitel projektu odkazuje na hru mimo dva marvelovské projekty.

@Insomniac Games

Insomniac má teď plné ruce práce s pokračováním druhého Spider-Mana, který má datum vydaní 20. října tohoto roku. Zatímco Wolverine pevné datum vydání nemá a už téměř 2 roky jsme nic nového o hře neslyšeli… tak nám nezbývá než jen si počkat, jak dopadne nový Spíďa, a pak se těšit na rozzuřeného Rosomáka.

X