Jak se bude hrát Need for Speed Unbound?

Po 3 letech se fanoušci závodních her dočkali nové hry ze série Need for Speed. Po experimentech v roce 2015 a s dílem Payback to EA vzalo opět s rozumem a když vyšel Heat, všichni byli vlastně rádi, že se vrátil starý a generický díl NFS. Jenomže letos nás čeká Need for Speed Unbound. A hned při prvním oznámením nás EA opět šokovali s jejich „anime“ prvky, které do hry přidávají. Jak se bude Unbound teda vlastně hrát?

Need for Speed Unbound si přizpůsobíte sobě

Pokud jste od prvního oznámení byli na váškách, zda si nový díl pořídit či ne, možná pro vás mám odpověď. Jasně dodatečné vizuální prvky můžou leckoho odradit. Nicméně v EA si jsou vědomi jak moc limitovanou skupinu hráčů by tímhle oslovili. Proto nám dávají možnost si veškeré „zbytečné“ efekty vypnout, a hru si vychutnat v základu. 

Need for Speed Unbound na první pohled vypadá jako kopie dílu Heat. Jaký bude jízdný model musíme počkat, až hra skutečně vyjde. Nicméně do hry se dostalo pár prvků, které celý gameplay oživí. Co mě nejvíce zaujalo, je přítomnost funkčního draftingu. Tedy jízdě ve větrném pytli za autem před vámi. Tenhle efekt ve hře dopomůže k rychlejšímu získání NOS a tím instantnímu zrychlení. Na 3 minutové záběry z hraní se můžete podívat níže. Chystáte se hrát nový Unbound? Hra vychází 2. prosince a 10 hodinový trial budete mít v rámci předplatného EA Play.

X