Jak se hraje Fallout 76 v roce 2023?

Fallout 76 od svého vydání prošel strastiplnou cestou. Od prvotního releasu hru provází velice, velice špatná pověst, naštěstí Bethesda si řekla, že značku nepotopí, a udělají co je v jejich silách, aby Fallout dostali tam, kde kdysi patřil. Píše se rok 2023, Fallout 76 slaví své 5 leté výročí a v redakci jsme měli možnost si po těch letech skočit společně do světa, který nás všechny, velice příjemně překvapil. 

Fallout 76 si zaslouží vaší pozornost

Vím, že jako první strašák může být, že Fallout 76 je čistě multiplayerový zážitek. Jenže nenechte se zmást. Přesně tenhle element dělá ze hry bezednou studnici zábavy a obsahu. Důležité je, že hra vás nijak nelimituje vzdáleností na mapě. Ať už jste v jednom týmu, ale nacházíte se na úplně opačných stranách mapy, nic vás v tom limitovat nebude. Pravda, pokud potkáte vysoce nagrindované hráče, kteří ve hře strávili stovky hodin, asi ani ve třech lidech jim moc neuškodíte, naštěstí povětšinu času máte na průzkum mapy dost času a řešit budete pouze nepřátelská NPC nebo různě zmutované monstra.

Spousta craftingu, spousta obsahu, spousta zábavy

5 let od vydání je opravdu dlouhá doba. Za ten čas by člověk očekával téměř nekončící hodiny zábavy a herního obsahu. S radostí můžu říct, že veškeré očekávání se daří Falloutu 76 naplnit. Veškerý loot, který někde najdete, se dá zpracovat, přetvořit v něco mnohem užitečnější nebo nakonec prodat u obchodníků. Nic netaháte zbytečně. A když jo, ve svém custom build kempu můžete veškerý scrap zase zpracovat a použít jinak. Ve hře nechybí ani questové eventy, na které je potřeba jít ve větší skupině hráčů, nejedno monstrum vám dá pořádně zabrat i na vyšším levelu. Selekce perků je pořád stejně důležitá, jako znáte z předchozích Fallout her. 

@Techraj.cz

Nový obsah stále přibývá!

Fallout 76 po 5 letech nekončící podpory je opravdová zábava. Ve hře lze strávit velké desítky hodin, především v partě více lidí. Pokud se chystáte do Fallout 76 skočit znovu, můžete se těšit na nadcházející rozšíření zvané Atlantic City – Boardwalk, které je právě nyní ve hře zdarma všem hráčům. V novém rozšíření čekají celkem dvě nové expedice, dvě nové lokace, 3 frakce a noví nepřátelé. To vše taktéž startuje už 15. sezónu s názvem The Big Score. My jsme se ve Fallout 76 opravdu bavili, a co vy?

X