Joker 2 se připomíná na nových fotkách

Rok 2024 má být, co se týče filmového průmyslu, bohatý. Jedním z očekáváných snímků je pokračování Jokera s Joaquinem Phoenixem v hlavní roli. Do režisérského křesla opět usedne Todd Phillips, který teď svým fanouškům nadělil vánoční dáreček: nové fotky z s hlavními hvězdami snímku

@Warner Bros.

„Přeji všem šťastné svátky a krásný nový rok. Říjen 2024. #Joker2“ zní v popisku příspěvku na Twitteru Todda Phillipse, ve kterém můžeme vidět dva nové záběry z pokračování Jokera s podtitulem Folie à deux – v překladu „Šílenství pro dva“. Na první fotce se nachází Arthur (Joaquin Phoenix) zavřený v za očíslovanými dveřmi, které nejspíše patří k nechvalně proslulému Arkham Asylu. Na fotce druhé hraje prim Lady Gaga coby nová doktorka Harley Quinn, s obdivem hledící na Arthura v obleku Jokera. Zde na ní ovšem ještě nejsou vidět žádné známky začínajícího nebo postupujícího šílenství.

@Warner Bros.
@Warner Bros.

Kromě zmíněných a předešlých snímků toho o druhém pokračování Jokera z roku 2019 moc nevíme, ale podle dostupných informací by mělo jít o samostatně odtržené univerzum z DC Elseworlds. Příběh Jokera tedy nebude zasahovat do univerza Jamese Gunna (Strážci Galaxie, Sebevražedný oddíl) ani Petera Safrana (Aquaman, Shazam!). Také podle zatím nepotvrzených zvěstí by mělo jít o částečně muzikálové zpracování. Po dechberoucím a napínavém krimi dramatu jde o značnou změnu a pokud je to opravdu pravda, sama doufám, že bude nová podoba filmu slušet. Zvěsti potvrzuje samotný fakt, že Lady Gaga není jen zdatnou herečkou, ale především zpěvačkou, že? 

Premiéra je oznámena na 3.10.2024. 

X