Jon Snow a Sansa Stark opět spolu na place

Hvězdy seriálu Hra o trůny Sophie Turner a Kit Harington se znovu spojí v připravovaném gotickém hororu The Dreadful.

Podle serveru Deadline se snímek „odehrává na pozadí Války růží a sleduje Anne (Turner) a její tchýni Morwen, které žijí osamělým, drsným životem na okraji společnosti. Když se však vrátí muž (Harington) z jejich minulosti, spustí se sled událostí, které se pro Anne stanou zlomem“. Scénáře a režie se ujala Natasha Kermani (Lucky, V/H/S/85).

I don't want it

Turner debutovala u Marvelu jako Jean Greyová ve filmu Dark Phoenix z roku 2019 a objevila se v komedii Do pomsty od Netflixu z roku 2022. Herečka si také zahrála Margaret Ratliffovou v The Staircase, kriminálním dramatu společnosti Netflix o skutečném případu Michaela Petersona, a připravuje se i na účinkování v Joan, britském kriminálním dramatu pro ITVX, který sleduje skutečný příběh zločinecké „kmotry“ Joan Hanningtonové.

@vocalmedia

Harrington si mimo jiné také zahrál u Marvelu jako Dane Whitman ve snímku Eternals z roku 2021. V roce 2023 se objevil v akčním kriminálním thrilleru Blood for Dust a právě dokončil natáčení filmu Eternal Return, chystané epické romance, v níž si zahrála i Naomi Scott. Oba zmínění herci hráli hlavní postavy –⁠⁠⁠⁠⁠ Sansu Stark a Jona Snowa –⁠⁠⁠⁠⁠ v osmi po sobě jdoucích sezónách seriálu Hra o trůny a během téměř desetiletého vysílání si vysloužili různé nominace na ceny.

The Dreadful nemá zatím určené datum vydaní. Chcete vidět tyto dva herce opět spolu, ještě k tomu v hororovém snímku?

X