Nábor redaktorů – Jsme tu noví a co chceme jsi ty!

Jdeš pozdě! Že čaroděj nikdy nechodí pozdě? Dobře, milý internetový cestovateli, jsme rádi, že tě tady vidíme. Zanecháme všech spekulací, jak ses právě ty dostal na stránky našeho magazínu a přejdeme rovnou k věci. Chceš se stát členem našeho týmu? OMYL! My chceme tebe, aby jsi byl člen našeho týmu!

Proč by jsi měl být zrovna ty člen redakce Techraj?​

Pokud máš o přihlášení do redakce zájem, kontaktuj nás kdykoliv na e-mailové adrese management@techraj.cz. Žádný strukturovaný životopis, žádný motivační dopis, tohle po tobě nechceme. Napiš nám co tě baví Jestli tě baví sledovat seriály, filmy, anime. Pokud trávíš u videoher příliš času, ale rád se o své zkušenosti podělíš se čtenáři na webu, nebo tě baví stavět a vylepšovat PC sestavy a skládání PC komponentů je pro tebe jako lego. Hoď to do mailu, my se ti ozveme!

Správná otázka! Co nás vede k tomu, snažit se o tvůj volný čas a ještě ti říkat, jak máš psát články na internet? Vždyť jsme žabaři, nikdo nás nezná, prakticky jako Alenka v říši divů Neo. Teď je ale jen na tobě, kterou cestu si zvolíš. Když teď zmáčkneš křížek, prohlížeč se zavře, můžeš dál surfovat na webu, zítra se probudíš a na všechno zapomeneš. Když nás ale kontaktuješ, zůstaneš v říši redakce Techraj. Otevře se ti úžasný svět novinek ze světa gamingu, filmů, seriálů nebo hardware či softwaru, a já, já ti ukážu, jak hluboko králičí nora vede. Hlavně si pamatuj. Já ti nabízím jen prostor, kde můžeš psát o čem se ti líbí.

X