Jujutsu Kaisen a prokleté lamy přichází do Fortnite!

Fortnite za dva týdny spustí nový event, ve kterém se spojí s jednou z nejúspěšnějších anime sérií posledních let. Ano, řeč je o Jujutsu Kaisen, přičemž samotný event ponese název Break the Curse! Ale co s tím mají společného lamy? 

@fortnite

V eventu, který se spustí 25. srpna, se můžeme těšit na samostatný mini battle pass, plný kosmetických drobnůstek a vybavení. Naším hlavním úkolem pak bude nacházet a ničit prokleté lamy, procházející se volně po ostrově. Naučte se známé jujutsu techniky a plňte mise, které budou s postupem času náročnější a nebezpečnější! Za získanou prokletou energii na vás ale čeká spoustu odměn a při zakoupení prémiového battle passu si můžete odnést i oblečení samotného Yuji Itadoriho

Mezitím si naostřete zbraně a připravte se na 11. srpna, kdy se koná Jujutsu Kaisen Cup, turnaj dvojic bez režimu stavby, ale zato s náležitými odměnami jako například Good Boy Kon emotikon. A jestli teď máte chuť na nějaké dobré anime, Raven má pro vás pár skvělých tipů, co zkusit třeba anime Hunter x Hunter? 

X