Kandidáti pro Game Awards 2022 jsou na světě!

Už to začíná být každoroční tradice. S koncem roku přicházejí také Game Awards. Letošní ročník je vlastně za dveřmi, a proto bylo víc než na čase, zveřejnit seznam her, pro které můžete hlasovat. Událost bude opět uvádět známý herní moderátor a novinář Geoff Kneighley a těšit se můžeme už 9. prosince. 

Game Awards 2022 představuje své kandidáty

Stejně jako každý rok se bude bojovat v řadě kategorií. Od e-sportových týmů, přes herní design, příběh, nejlepší sportovní hru, nejlepší vizuál a tak dál, znáte to. Nicméně to hlavní, proč na přenos všichni koukají je, která hra si za rok 2022 vyslouží ocenění Game of the Year. Poslední velká bitka se odehrála v roce 2018 kdy si mezi sebou rozdali téměř všechna hlavní ocenění Red Dead Redemption 2 a vítězný God of War (2018).

Jak se zdá, letos budeme opět svědky velkého souboje. Hlavní nominovaní pro ocenění Game of the Year jsou:

  1. A Plague Tale Requiem
  2. Elden Ring
  3. God of War: Ragnarok
  4. Horizon: Forbidden West
  5. Stray
  6. Xenoblade Chronicles 3
 

Hlasovat už můžete, kdo je Váš favorit?

Hlasování je už spuštěno, a zapojit se můžete sami. Která hra je vaším favoritem? Hodíte to Elden Ringu nebo vás víc bavil letošní God of War? Co takový Stray nebo Horizon: Forbidden West? My vlastní favority máme, své hlasy už jsme hodili a 9. prosince vám přineseme celou konferenci ihned, po jejím vyhlášení!

X