Kdy vyjde 2 série seriálu The Last of Us?

Vydání seriálu The Last of Us způsobilo úplnou mánii. Finále celé řady sledovalo po celém světě 8 milionů lidí! A to pouze na streamingu giganta HBO MAX. Seriál se totiž dočká i fyzického vydání v podobě Blu-ray nosiče, kde si budou moci fanoušci vychutnat seriál znovu, v podání 4K UHD. Teď ale vyvstává druhá otázka. Kdy vyjde 2 řada seriálu The Last of Us?

Bella Ramsey naznačila vydání 2 řady seriálu

Server Videogameschronicle přinesl informaci, že Bella Ramsey přiblížila datum vydání 2 řady populárního seriálu. Bella byla hostem večerní show The Jonathan Ross Show, kde mimo jiné odpověděla na otázku, očekávaného pokračování. Podle Ramsey začne natáčení ke konci letošního roku. Vzhledem ke zkušenostem z první řady víme, že natáčení může trvat celý rok, proto by případné pokračování mohlo vyjít na začátku roku 2025. Tedy dva roky od vydání prvního dílu.

@WarnerBros

Dočkáme se postavy Abby?

Pokračování seriálu sebou nese stejné kontroverze, jako při oznámení první série. Zvláště, když vezmeme v potaz události druhého díly hry, které do dnes vyvolávají horlivé debaty, mezi fanoušky série The Last of Us. Uvidíme v seriálu postavu Abby? Budou se tvůrci držet událostí ze hry, nebo se pustí do nového příběhu? A co Joel? Neumím si představit, že by se připravili o Pedra Pascala, který v seriálu prozatím exceloval! Samé otázky, a odpovědi v nedohlednu. My se ale nemůžeme dočkat!

X