Kevin Feige nakonec nový Star Wars film nenatočí

Po dlouhých spekulacích nakonec nový film ze světa Star Wars pod taktovkou Kevina Feigeho nevznikne. Na otázku časopisu Entertainment Weekly, zda se film ještě chystá, odpověděl šéf Marvelu jednoduše: 

@memecreator

Poprvé se tato zpráva, že společnosti Disney a Lucasfilm právě ohlašují „novou éru“ Hvězdných válek, objevila v roce 2019. V roce 2021 bylo oznámeno, že k napsání scénáře byl najat hlavní scenárista Lokiho, Michael Waldron. Waldron později v rozhovoru pro GQ potvrdil, že na filmu pracuje a dodal, že víc toho říct nemůže. S Feigem se údajně setkali i bratři Russoovi, kteří vedli rozhovor o režii filmu.

Krátce před Star Wars Celebration však Variety přinesl zprávu, že Feigeho film již není ve fázi aktivního vývoje. Prezidentka Lucasfilmu, Kathleen Kennedyová, to potvrdila a řekla novinářům, že Feigeho projekt Star Wars byl „něco, co bylo oznámeno v tisku“ a že „se nikdy nic takového nevyvíjelo“.

„Nikdy jsme o tom nemluvili,“ řekla Kennedy serveru IGN na konferenci Star Wars Celebration. „Jak všichni vědí, Kevin je velkým fanouškem Star Wars, a kdyby s něčím přišel, byla bych jedno velké ucho, ale nikdy k tomu nedošlo. Takže to není opuštěný projekt, jen k němu prostě nedošlo.“ Nicméně šéf Marvelu nelení a pracuje na spoustu jiných projektech ze své dílny. Takže fandové se mají rozhodně na co těšit!

X