Killer Instinct slaví 10 let!

Říkáte si, že vám to nějak nevychádza? A že Killer Instinct znáte už z dob temných 90. let? Máte pravdu, dnes se tu budeme bavit o verzi z roku 2013, která vyšla na Xbox One a PC!

Je čas na bitku!

Už je to deset let, co vyšel reboot hry Killer Instinct, a hráčská komunita je stále aktivní i co se týká turnajů. Proto tato hra dostala k narozeninám hromadu aktualizací a nového obsahu. Můžeme všichni s potleskem přivítat Killer Instinct Anniversary Edition!

@cdh

Co nás všechno čeká ve vylepšené verzi hry? Kromě loga, uživatelského rozhraní a motivů, které odkazují na Killer Instinct Gold z roku 1996 se také můžeme těšit na aktualizaci 19 hratelných postav. Opraveny budou menší chyby a také proběhne vyvážení síly jednotlivých postav, jak si to přála komunita a profi hráči. Vylepšení se dočká i matchmaking, který bude vylepšen o službu PlayFab.

Skvělá zpráva pro majitele konzolí Xbox určitě je, že Killer Instinct dostal optimalizaci na nejnovější generaci. Xbox Series X tak teď bude zobrazovat Killer Instinct v rozlišení až 4K při 60 FPS, zatímco Series S až 1440p při 60 FPS. Aktualizace se týká obou verzí, bezplatné i placené.

Bezplatná verze se teď nově objeví i na Steamu a bude v sobě mít i všechny aktualizace popsané výše. Bude obsahovat jeden bezplatný režim, měnící se na týdenní bázi, a to Fighter a Single-Player, Local a Ranked tak, aby si každý nový hráč mohl vyzkoušet vše, co Killer Instinct nabízí. 

Killer Instinct Anniversary Edition nahradí všechny placené verze. Všichni majitelé předchozích verzí, co měli koupené Premium dodatky, dostanou vylepšení na Anniversary Edition zcela zdarma! Tak honem zpět do arény, je na čase vymlátit pár zubů, klů, rohů a bůhví ještě čeho.

X