Krvesajové z V Rising mají datum vydaní na PlayStation!

Nedávno upíří hra V Rising opustila předběžný přístup, a vydala se pít krev hráčům na PC. Hra si drží pozitivní recenze, a ani hráči na konzoli PlayStation nemusí smutnit, protože jsme byli trailerem ujištěni, že pít krev nám upíři budou i skrze ovladač DualSense. Akorát jsme až doteď nevěděli, kdy to vlastně  bude. 

Můj hrad, můj dům

Ono datum vydání je 11. června tohoto roku. Oznámeno bylo skrze trailer, který si můžete přehrát níže. Majitelé konzole PlayStation 5 jsou nadšení z data vydaní i z důvodu, že hra vyjde před velmi očekávaným rozšířením pro Elden Ring.

Pokud jste spali stejně jako upíři z V Rising, a nevíte vůbec o čem tu celou dobu hovořím, tak si přečtěte následující řádky.

Hra V Rising se odehrává v otevřeném světě rozděleném do pěti biomů, kde hráč ovládá nedávno probuzeného upíra. Hráč sbírá materiály, vyrábí a vylepšuje své vybavení a staví hrad, který slouží jako jeho domov. Aby si hráči odemkli přístup k pokročilejším materiálům a vybavení, musí porazit bossy, kteří se nacházejí po celém světě. Aby hráči přežili, musí plnit potřeby a vyhýbat se nebezpečím specifickým pro upíry, jako je pravidelná konzumace krve a vyhýbání se slunci.

A pro opravdové fajnšmekry tu máme i v rámci placeného DLC možnost mít skiny postav z nejpopulárnější upírské série Castlevania! Ukažte konečně rodu Belmontů vztyčený prostředníček, tentokrát je čas upírů, aby ovládli zemi!

X