Larian Studios: Deluxe edicí bude dost!

Společnost Larian tvrdí, že se nemusíte bát, že by se Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition vyprodala, a proto doporučuje vyhnout se překupníkům, kteří se ji snaží prodat za vyšší než maloobchodní cenu.

Pst! Nechceš nějaký BG3 matroš?

„Jen pro vaši informaci, Deluxe edice není limitovaná edice a její zásoby se drží na stabilní úrovni, přičemž další vlny se připravují v rámci dodacího okna v 1. čtvrtletí 2024, takže pokud uvidíte, že se na internetu přeprodávají na základě potvrzených předobjednávek za vyšší ceny, přeskočte je. Nedostatek zásob nebude,“ stojí v příspěvku na Twitteru (X) od zakladatele společnosti Larian a ředitele Baldur’s Gate 3 Swena Vinckeho.

@larianstudios

Swen Vincke nás tentokrát chce ujistit, že nebudeme muset zažít to samé jako se sběratelskou edicí BG3. Ta se pořád na Ebay prodává i za více než 1000 dolarů. Naštěstí to vypadá, že v tomto případě tomu tak nebude. Deluxe edice obsahuje fyzickou kopii hry, kolekci CD se soundtrackem, látkovou mapu světa, plakát, dvě látkové nášivky, 32 samolepek a velkou, krásnou krabici „vytvořenou ve stylu původní série“. Kromě toho obsahuje všechny bonusy, které získáte se stávající digitální verzí Deluxe.

X