League of Legends kompletně přepracuje systém botů

Riot Games hodlá opět zasáhnout do jednoho ze zarytých systémů v League of Legends. Nedávno totiž zveřejnil plány na kompletní restart botů, který by měl do hry přijít už v příštím větším patchi. Vývojářský tým z Riotu prý hodlá investovat spoustu času na předělání aktuální podoby botů ve hře, aby byli méně předvídatelní a více se podobali skutečným hráčům, zejména v kooperativním režimu, který by se měl více podobat skutečnému zápasu

@Riot Games

Kdokoli si proti botům zkusil zahrát, jistě ví, že obehrát boty je stejně jednoduché, jako ukrást batoleti lízátko. Riot ale řekl dost. Kromě větší nepředvídatelnosti po botech chce, aby byli schopní spolupracovat, přizpůsobovat se a učit se ze svých chyb. Hráčům tak chce Riot poskytnout lepší způsob, jak se učit herním mechanikám a zlepšovat se v PvP. 

Naboostění boti se objeví na scéně nejprve v podobě dvoutýdenní betaverze, během které bude Riot hlídat veškerou zpětnou vazbu pro případné poznámky a kritiky. Až poté se rozhodne o začlenění této změny do hry natrvalo. Riot svoji hru mění téměř neustále, ale přepracování botů jistě patří k těm významnějším změnám v posledních letech. Doufejme tedy, že se vývojářům podaří vdechnout botům nový život a narvat jim trochu mozku do jejich umělých hlaviček. 

X