Lies of P dostane nové DLC, mohla by se objevit i známá postava z pohádky

Ani ne měsíc od vydání pohádkové soulsovky Lies of P se zdá, že by se mohlo pracovat na novém obsahu do hry. Vývojáři z Neowiz Games totiž na svém Twitteru (X) zveřejnili inzerát s nabídkou práce.

@Steam

I když je příspěvek v korejštině, netrvalo dlouho a i ostatní se tak mohli dozvědět, o co vlastně jde. Z Neowiz Games hledají člověka na pozici „plánovače úkolů pro Lies of P“, přičemž v nabídce je přímo uvedeno, že se jedná o chystané DLC, které je aktuálně ve vývoji. 

Konkrétní informace o tom, co by se mělo v novém DLC objevit, ještě studio neprozradilo. Samozřejmě fanoušci titulu ale mají své teorie, které úzce souvisí se samotným závěrem hry, o kterém budu mluvit hned níže. Pokud se tedy na hru teprve chystáte, podělte se s námi o své dojmy z hraní, ale spolerům níže se raději vyhněte!

Ostatní z vás, kteří jste se dostali k potitulkové scéně po skončení hry,  určitě překvapil naprosto nečekaný nástup známé postavy: Dorotky z Čaroděje ze země Oz. Je taky zmíněno, že právě ona je stěžejní pro další směřování hry. Jen není jisté, jestli ji potkáme už v chystaném DLC, nebo až v přímém pokračování. Mohlo by dojít ke kompletnímu propojení tohoto temného fantasy univerza? 

X