Like a Dragon: Infinite Wealth nabídne různé profese, včetně surfaře nebo hospodyňky

Osmý díl z franšízy Yakuza, nyní už pod názvem Like a Dragon: Infinite Wealth, bude obsahovat různorodá povolání. Budeme si tak moct zahrát například za samuraje nebo hospodyňku. Každá z profesí bude mít vliv na vývoj hry a hlavně na způsob souboje.

@steam

V předchozím Like a Dragon bylo také spoustu různých, vcelku i ujetých povolání, například pokud jste si zahráli za Night Queen, mohli jste se v podstatě živit jako domina, nebo jste si mohli vyzkoušet roli bezdomovce (což určitě za zkoušku stojí, pokud jste ještě nezabrouzdali do vod Hobo: Tough Life).

Povolání surfaře, oficiálně Aquanauta, se přímo nabízí a krásně se hodí do havajského prostředí. Obsahuje vodní útoky a schopnosti jako vyvolání magického surfu nebo přivolání mořských potvor. Geodancer pak spojuje boj s tradičním tancem hula. Hospodyňka je potom jako správná žena (omlouvám se všem čtenářkám, ale narážka se i z mého ženského pohledu nabízela a) vybavena košťaty, pánvemi a vlastně vším, co jí při své obraně přijde pod ruku. Dále se na scéně objeví povolání samuraje, desperáda a dalších. 

Infinite Wealth má být nejdelším titulem franšízy, objeví se zde samozřejmě Kiryu, Ichiban, Eric, Chitose a další… I oni budou mít své jedinečné profese a útoky, ale počkejte si na 26. 1. 2024 a uvidíte sami. 

X