Like a Dragon: Infinite Wealth představuje nový trailer s datem vydání

Sega, společně s vývojáři z Ryu Ga Gotoku vydali příběhový a gameplay trailer k chystané hře ze série Yakuza, kde odhalili mimo jiné i datum vydání, které nastane hned z kraje roku, a to 26. 1. 2024 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Nový představitel série, vlasatý a divoký Ičiban Kasuga, vyrazí na své další dobrodružství, ale hra nezapomene ani na milovaného Kazumu Kiryu. Oba tak čeká nelehký úkol. Ičiban se vydává na Havaj, kde doufá, že najde svoji matku, se kterou se velmi dlouho neviděli. Kiryu se musí naopak vypořádat se zdrcující novinou. Byla mu totiž diagnostikována rakovina, a tak chce svůj chybějící čas strávit co nejlépe a ulehčit také svojí duši. Samozřejmě mu tento klid bohužel nevydrží dlouho. Musí totiž spojit svoji sílu, která mu ještě zbývá a pomoct Ičibanovi, protože pátrání po jeho matce nebude tak jednoduché, jak se zdálo. 

Před Infinite Wealth má už 9. 11. 2023 vyjít Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased his Name. Titul se příběhově řadí mezi díly Yakuza 6: The Song of Life a Yakuza: Like a Dragon. Po jejím dokončení se vám má navíc zpřístupnit zkušební verze ke hře Infinite Wealth, v níž budou scény, které neuvidíte jinde než právě zde. V samotném titulu už přístupné nebudou. 

Pokud ale pátráte po něčem temnějším, podívejte se na naše první dojmy z hraní Lies of P.

X