Lords of the Fallen s novým patchem čekají velké změny

Do Lords of the Fallen, která vyšla 13. října, přibylo už několik aktualizací, které upravují optimalizaci hry. Nejnovější patch 1.1.224 má do hry ale přinést velké změny. 

@techraj

Největší změnou projde dle společnosti Hexworks služba New Game +. „Ode dnešního patche se Vám nyní po dokončení prvního průchodu hrou nabídne nová možnost, než se pustíte do dalšího průchodu. Buď můžete postoupit přímo do dalšího po sobě jdoucího New Game +, nebo si můžete aktuální úroveň New Game zahrát znovu na stejnou obtížnost, přičemž sice zůstane zachována Vaše postava, předměty a postup, ale resetuje se celý svět, včetně NPC a úkolů. To umožní lovcům trofejí a milovníkům kompletování hledat všechny nesplněné úkoly, aniž by se museli potýkaz se zvýšenou obtížností, pokud se tak rozhodnou.

Zítra 26. října pak přijde patch, který má New Game + ještě poupravit. „Namísto odstranění všech pozůstatků zmizí z prvního dalšího režimu NG+1 pouze několik z nich, přičemž klíčové lokace zůstanou zachovány. Při druhém průchodu NG+2 zmizí několik dalších pozůstatků a v NG+3 pak zmizí už všechny kromě Skyrest Bridge a Adyr’s Shrine. Tímto způsobem zlstane naše původní vize zachována, ale bude se jednat spíše o postupnou adaptaci, která čeká na ty, kteří hledají stále vyšší úroveň výzvy.“

Nové patche mají přinést hráčům takový zážitek ze hry, který bude při každém průchodu něčím originální a zábavný i po tolika hodinách hraní. Mimo NG+ a dalšího zlepšení optimalizace projde úpravou i množství nepřátel v (pro hráče) nejobtížnějších lokacích a vzdálenost, po kterou vás nahánějí, když chcete utéct. Snaha o přežití by tak měla být nově jednodušší a snesitelnější. 

Neposlední ze změn je crossplay, který byl spuštěn 23. října. Pokud tedy stále váháte, Lords of the Fallen rozhodně stojí alespoň za zkoušku, stejně jako naše day one recenze, kterou si můžete přečíst zde

 

X