Lost Epic – Epická akce do kapsy

A je to tu znova… Další vyvolený co musí zachránit svět před věčnou temnotou. Jediné co se liší, je žánr hry a my si dnes posvítíme na metroidvania žánr s příměsí soulslike bojového systému. Chopte se mečů a vydejte se na vskutku epické dobrodružství!

By the power of thy sword

Lost Epic nabízí zajímavý mix bojových mechanik, rozmanitých postav a hlubokého příběhu. Hra přináší do herního světa unikátní vizuální styl, který se kombinuje s poutavým soundtrackem a nabízí hráčům nezapomenutelný zážitek.

@steam

Jedním z nejvýraznějších prvků Lost Epic je jeho bojový systém. Hráči mají na výběr mezi různými postavami s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi, které mohou v průběhu hry vylepšovat. Bojový systém je rychlý a akční, s možností provádět různé kombinace útoků a schopností, což dodává hře dynamiku a zábavu. Hráči se také mohou těšit na různé obtížnosti a bossy, které si vyžádají strategii a taktiku. Stamina management a rychlé reflexy vám budou jen k užitku.

A dá se na to vůbec koukat?

Graficky je Lost Epic na Nintendo Switch velmi působivý. I přes omezení hardwarových možností konzole nabízí hra poutavé vizuální efekty, detailní postavy a krásné herní lokace. Design postav je jedinečný a pestrobarevný, což dodává hře osobitý vzhled. Jediným negativním bodem, který lze zmínit, je občasné snížení rychlosti snímků na Nintendo Switch, zejména při velkém množství nepřátel nebo speciálních efektů na obrazovce. Nicméně to není natolik závažné, aby to výrazně ovlivnilo celkový zážitek z hraní.

@steam

Hlavním tahákem Lost Epic je jeho poutavý příběh a postavy. Hra nabízí hráčům mnoho dialogů a interakcí s postavami, což poskytuje skvělou atmosféru a přináší hloubku do herního světa. Příběh je napínavý a plný překvapení, které udržují hráče v napětí a motivují je k tomu, aby hráli dál. Celkově vzato je Lost Epic  zajímavou a zábavnou hrou, která nabízí bohatý obsah a zážitky pro hráče, kteří mají rádi akční RPG hry. Graficky i zvukově je hra působivá a nabízí skvělé herní mechaniky. Pokud jste fanoušci tohoto žánru, Lost Epic by vám určitě neměla uniknout.

Hodnocení Redakce

Název hry: Lost Epic

Vývojář: oneoreight, Team EARTHWARS
Vydavatel: oneoreight
Žánr: RPG, akční
Multiplayer: Co-op
Platformy: PC, Switch, Playstation

Autor: Raven

Celkový dojem

Hra nabízí poutavý a dynamický bojový systém, který je zábavný a málo vám odpustí. Příběh je dobře napsaný a nabízí napínavý zážitek s mnoha nečekanými zvraty.

-
3.5

Klady

+ Soubojový systém

+ Bossové

 

Zápory

– Občas propady FPS na Switchi

– Pro někoho může být hra obtížná

X