Majitelé Last of Us Part 2 získají upgrade za 10$

V pátek 17. listopadu společnost Naughty Dog oznámila remaster druhého dílu jejich úspěšné hry The Last of Us. Dobrá zpráva je, že majitelé původní verze na PlayStation 4 si novou verzi nemusí kupovat znovu.

Tak ještě jednou

„Dobrá zpráva pro stávající majitele The Last Of Us Part 2 na PlayStation 4,“ stojí v příspěvku na blogu společnosti Naughty Dog, kde se oznámení objevilo. „Při uvedení hry na trh budete moci přejít na digitální verzi [Remastered] za 10 USD do Part II Remastered budete moci také importovat své uložení z původní hry.“ Zatím není známo, kolik bude Remaster stát bez upgradu ze stávající kopie.

@naughtydog

Kdo vlastní původní digitální hru si může upgrade zakoupit přes PlayStation Store a to 24. ledna 2024, kdy remaster vyjde. Majitelům fyzických kopií bude stačit vložit disk do mechaniky (pokud tedy nevlastníte digitální verzi, hehe) a zaplatí poplatek za upgrade. Remaster podle očekávání přináší do již tak graficky působivé hry spoustu technických vylepšení. Tým však přidává také spoustu zajímavého obsahu, včetně dalšího roguelike režimu, dříve vystřižených úrovní s připojeným komentářem vývojářů a několika nových skinů pro naše oblíbené hrdinky Ellie a Abby.

X