Marvel 1943: Rise of Hydra se oficiálně představuje

Zitik

O připravované hře Marvel 1943: Rise of Hydra se dost často v herním světě diskutuje. Konečně tu máme nový trailer, který předvádí záběry z připravované hry, kterou nám představí studio Skydance New Media. Trailer ukazuje záběr, které jsou vytvořeny pomocí Unreal Engine 5 a opravdu to stojí za to.

@SkydanceNewMedia

O hře se objevily první zmínky už v roce 2021, kdy jsme se dozvěděli, že studio pracuje na novém AAA titulu ze světa nejmocnějších hrdinů světa. O rok později bylo potvrzeno, že děj se bude odehrávat během druhé světové války, ve které převážně úřadoval Captain America. K němu se přidá i zástupce černého kontinentu Black Panther.

Oficiální název Marvel 1943: Rise of Hydra byl potvrzený nedávno. Je tedy zřejmé, že boj bude směřovat hlavně proti organizaci Hydra, ale i Captain America si vymění pár úderů právě s Black Pantherem.

Ze záběrů vidíme, že Steve Rogers bude spolupracovat se členem Howling Commandos Gabrielem Jonesem a Azurri (Black Panther v době druhé světové války) bude doprovázet Nanali (Velitelku špionážní rozvědky Wakandy). Všechny čtyři postavy budou hratelné. Obě frakce budou mít spolu různé neshody, ale nakonec se stejně budou muset spojit protio společnému nepříteli.

Titul Marvel 1943: Rise of Hydra by měl dorazit někdy v příštím roce. Podrobnější datum zatím neznáme a dosud nejsopu potvrzeny ani platformy na které hra vyjde.

X