Marvel´s Spider-Man 2 dostává první gameplay trailer a ukáže se i Kraven

Miles Morales a Peter Parker spojují síly, aby ochránili město. Na scéně se ale objevují další problémy. Z temnoty džungle se vynoří lovec Kraven a symbiont Venom napáchá také velké škody. Jak to všechno dopadne se dozvíme v připravované hře Marvel´s Spider-Man 2 od studia Insomniac Games.

@InsomniacGames

Vývojářské studio Insomniac Games odhalilo další střípky ze své připravované hry Marvel´s Spider-Man 2, která by měla vyjít letos na podzim. Přesné datum vydání prozatím neznáme, ale už se to blíží, tak zůstaňme naladěni.

Dostali jsme hned dvě videa. V první ukázce se nám představí lovec Kraven, který uprostřed džungle chladnokrevně zabije muže a vydá se společně se svými přivrženci do New Yorku, aby si došlápl na nové a vzácné trofeje, mezi kterými nechybí pochopitelně ani Spider-Man.

Ve druhém videu se podíváme už přímo na ukázku ze hry. Kravenova parta si za první cíl vyhlédla Dr. Curta Connorse alias Lizarda. Bohužel mají smůlu, protože ten je pod ochranou našeho hodného souseda Spider-Mana a ten je navíc posilněn i symbiontem, takže je rozseká na hadry. Ve videu uvidíme nové schopnosti, kterými Peter disponuje díky spolupráci se symbiontem. Poté se perspektiva přesune na Milese Moralese a i on dostane prostor ukázat, jaké triky má v rukávu on. Celá eskapádá vzniká tak, že Lizard je jediný, kdo může pomoci vyléčit nemocného Harryho Osbornea. Celá ukázka je zakončena akční podívanou, kdy Peter a MIles cupují nepřátele na řece Hudson při pronásledování Lizarda.

Nevím ja vy, ale já už mám husí kůži a vyhlížím datum vydání.

Marvel’s Spider-Man 2 je naplánován na podzim letošního roku a zahrát si ho bude možné na konzolích PlayStation 5.

X