Mass Effect 5 zatím v ranné fázi vývoje?

Fanoušci vesmírných bitev, všech různých vesmírných ras, cestování časem a grindování planetek, pro pár surovin. Volám vás všechny. 7. listopadu se opět uskutečnil tzv. N7 DAY 2022. Co to znamená? EA vydalo prohlášení, jak milují celou sérii, jak se celá posádka Normandy-class SR zapsala do srdcí všech pracovníků studia. A taky..novinky o chystaném Mass Effect 5 pokračování?

Mass Effect 5 je v plánu. Ale ne v aktivním vývoji

Já ten váš jásot slyším až sem. Přestože Andromeda byla…řekněme, odklonění od standardů série, každý chce hrát nový Mass Effect. Přeci jen vydání legendární edice, byl úspěšný launch a kdo z nás se nevrátil k Mirandě..ehm tedy k Shepardovi? Značka Mass Effect jednoduše funguje. Není tedy divu, že všichni byli jako na trní, co nám BioWare zveřejní, během N7 DAY 2022. 

@Steam

Tou první zprávou je ujištění, že Mass Effect 5 skutečně zapadá do aktivních plánů EA a studia BioWare. Nic tedy nenaznačuje tomu, že by se měl projekt pokračování zastavit. Údajně má být hra v pre-production fázi. Dále můžeme shodit ze stolu veškeré obavy o jakémkoliv multiplayeru. Mass Effect 5 bude čistě single-player záležitost. Hudba na naše uši viďte? Poslední velká pecka je potvrzení návratů starých hrdinů. Aktuálně víme, že se nám vrátí Liara, která byla součástí úvodního traileru. 

Kdy hra vyjde, zda pouze na konzole nové generace nebo i old-gen, to zatím nevíme. Ale jedno víme. Těšíme se už teď!

X