Mass Effect se hlásí o pozornost

Už je to nějakou dobu, co jsme naposledy slyšeli o chystaném pokračování populární série Mass Effect od společnosti Bioware. Společnost vypustila na web krátký teaser, který nám zase odhalil něco málo o chystaném pokračování.

@Bioware

Ve zhruba půlminutové upoutávce uvidíme neznámou postavu, která má na sobě oblek i helmu s logem N7. Prochází nějakým skladem a po ohlednutí se do kamery a tasení zbraně se vydává ven, kde čeká vesmírná loď. Mrkněte se.

Zdá se, že by tato postava mohla být novým protagonistou hry a studio nás tím chce pěkně potrápit a dává tak prostor konspiračním teoriím. To ale není všechno. Bioware na svém Twitter účtu zveřejnil i velmi pěknou grafiku, která ukazuje postavu z teaseru a zároveň i další postavy, které se baví nejspíše v nějakém nočním klubu. Když se dobře zadíváme, tak určitě rozeznáme několik ras. K vidění je vidět rasa Salarian, Asari, Geth a další.

Mohlo by se tím pádem zdát, že se děj posouvá daleko do budoucnosti. Bioware ale zatím nic nepotvrdilo ani nevyvrátilo. To je prozatím vše co víme o chystaném pokračování. Na další informace si bohužel musíme počkat. 

Než se dozvíme něco nového, tak si zatím mžete přečíst naši recenzi na nejnovější díl ze série Assassin’s Creed

X