Metal Gear Solid kolekce s překvapením navíc!

PlayStation Showcase 2023 nám ukázal spoustu, více či méně zajímavých titulů, a jeden z největších poprasků způsobil právě trailer na remake kultovního 3. dílu série Metal Gear Solid. Zároveň Konami ohlásilo Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1, které skrývá i příjemné překvapení.

Kept you waiting, huh?

V této kolekci nalezneme Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Patriots a Metal Gear Solid 3: Snake Eater. První díl nabídne i speciální a VR mise a také ostatní díly v HD kabátku. Jenže to ještě není všechno Horste, stačí se podívat na oficiální stránku PlayStation Store.

První část kolekce opravdu přidává i úplně první hry v sérii a to Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake. První díl vyšel v roce 1987 na počítače MSX a druhý ho následoval v roce 1990. Budeme tak moct se zúčastnit se prvních dobrodružství Solid Snakea. Fanoušky také dost zaujal právě název Vol. 1 což znamená, že v druhém díle kolekce by mohl vyjít i Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. To by byla velká věc, protože tento díl si doteď jinde než na PlayStationu 3 nikde nezahrajete. Také se už nemůžete dočkat, až se znovu budete plazit a tiše odpravovat nepřátele? 

X