Mistroství světa ve fotbale se blíží. Netflix nám chce něco říct?

Mistroství světa ve fotbale se v roce 2022 uskuteční v Kataru. Nezvyklá destinace pro fotbal, říkáte si? Well..fotbalem vždy vládly peníze. O tom nemusí být řeč. Pokud ale nejste nadšenci 22 milionářů, kopajících do kulatého nesmyslu, přeci jen tady pro vás něco mám. Vím, že si platíte Netflix. Kdo si dneska neplatí Netflix. A nechtěli byste se něco dozvědět o tom, proč je fotbal tak korupční prostředí?

Netflix se rozhodl píchnout do vosího hnízda.

Netflix se totiž rozhodl, že si posvítí na veškeré zákulisní informace, rozhodování o pořádání šampionátu a celkové fungování organizace FIFA za dob, kdy vládl muž jménem Sepp Blatter. Tento člověk dnes u kormidla už není, nicméně dopady jeho vlády, můžou fanoušci nejslavnějšího sportu světa, cítit dodnes. Proč s tím ale Netflix, přišel zrovna teď? Právě, že teď je to nejbrilantnější načasování, které mohl streamovací gigant předvést. Mistroství světa ve fotbale začíná za pár dnů a v Kataru je téměř vše připraveno. Proč tedy nepřednést dokument o korupci organizace FIFA, těsně před začátkem šampionátu?

@Netflix

FIFA Uncovered vychází už zítra!

Ať už jste fotbaloví nadšenci, nebo jen brouzdáte po Netflixu a hledáte nové a nové dokumenty, tohle je další šance, na hidden gem. Přeci jen pátrání v minulosti, manipulace s penězi a odhalení toho, proč se obrovská světová organizace chová jak se chová. To jsou aspekty, které se nám líbí. FIFA Uncovered vychází na Netflixu už ve středu 9. Listopadu 2022.

X