Mortal Kombat 1 vypouští trailer s další postavou

Když se řekne Mortal Kombat, tak si každý vybaví postavy jako Scorpion, Raiden, Kano a další. Někdo si představí filmy, ale ty mi tentokrát necháme u ledu od Sub-Zera. Herní titul Mortal Kombat 1 od společnosti NetherRealm Studios se těší v drtivé převaze kladným recenzím. A je také zajímavé, že do her se dostanou postavy, které s tímto universem nemají nic společného, kromě brutálního zabíjení. Pojďme se podívat na nejnovější přírůstek, Homelandera ze seriálu  The Boys.

@NetrerRealms

Homelander se do hry dostane jako již pátá DLC postava. Přidá se tak třeba k Peacemakerovi nebo Omni-Manovi. Postava Homelandera sem skvěle zapadá. Je vyšinutá, nadpřirozeně silná a bezcitná. Takže se připravte, že bude lámat kosti, rvát vnitřnosti a trhat na kusy každého, kdo se mu postaví do cesty.

Bohužel, zatím nám není známo přesné datum, kdy se Homelander připojí do hry, ale můžeme se podívat, jak jeho řádění bude vypadat v traileru, který naleznete níže. Určitě se ale ptáte hlavně na jeho Fatality. Mrkněte se.

Mortal KOmbat 1 si lze zahrát na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S Nintendo Switch. Postava Homelandera bude předposlední postavou, kterou tvůrci plánují prozatím do hry pustit. Doufejme, že to bude co nejdříve, protože Homelander za to čekání rozhodně stojí.

A víte také, že herní scénu válcuje nová hra od českých vývojářů? Někteří z vás jistě tuší, že mám na mysli hru Gray Zone Warfare. Zatím se jedná pouze o předběžný přístup, takže se neobejde bez chyb. My ji pro vás vyzkoušeli a podívat se na první dojmy můžete právě zde.

X