Na PC přiletěl Miles Morales!

Jakub Vlašic

Žijeme ve zvláštní době. Nebo možná, žijeme v úžasné době? Ať už na to máte pohled jakýkoliv, faktem je, že konzolové exkluzivity se začínají rozšiřovat i na PC. Konečně si i hráči, kteří vyznávají PC master race, mohou vychutnat slasti konzolových titulů. Ten poslední, Marvel´s Spider-Man: Miles Morales, právě vyšel pro PC.

Miles Morales vyždíme z vaší mašiny úplně všechno

Jsou to už 2 roky, co se pokračování Marvel´s Spider-Man objevilo na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Jak už to u Sony exkluzivit bývá, hra si sebrala to nejlepší z původního dílu s Peterem Parkerem, a dovedla pokračování k dokonalosti. Pokud jste si tedy užívali plynulé průlety městem, zábavný combat systém, nebo plnění nejrůznějších side-questů, s Milesem si to můžete všechno zopakovat. 

Miles Morales na PC ale není jednoduchý copy + paste klon konzolové verze. Hra přichází s fůrou oblíbených technologií jako ray-tracing, spousta nastavitelných možností, nechybí ani upscalling NVIDIA DLSS 3 nebo odemknutý framerate. To všechno a ještě víc na vás čeká už nyní. Dáte šanci Milesovi na PC?

X