Na Valentýna nás obšťastní Tomb Raider 1-3 Remastered Collection

Místo růží a romantické večeře při svíčkách pořádné dobrodružství. To bude čekat některé ze zamilovaných párů, protože přesně na toto datum má vyjít velmi dlouho očekávaná kolekce remasterů prvních tří dílů ze série Tomb Raider. 

@steam

Remasterovaná kolekce bude obsahovat samozřejmě vizuální upgrade, ale ke hrám nabídne také všechna dostupná rozšíření a tajné úrovně. Jako u některých podobných remasterů také bude dle libosti možné přepínat mezi originálním a aktualizovaným vzhledem.

V nových dílech s dobrodružkou Larou Croft je obecně kladen větší důraz na akční scény, zatímco v původním dobrodružství z let 1996-1998 budou vaším nepřítelem logické hádanky, které budete muset vyřešit, mnohdy v časovém presu. 

@steam

Dle vyjádření vývojářů z Aspyr a Crystal Dynamics se kolekce objeví na PC, starých i nových generacích konzolí a dokonce i na Nintendu Switch. Každopádně, můj program na Valentýna je jasný, a co váš? 

A pokud byste neměli do čeho píchnout, co takhle zkusit duchovního nástupce Limba, Sommervile? Recenzi na tuto jednohubku naleznete zde.

X