Naughty Dog pracuje na nové hře a odkládá multiplayer The Last of Us

V Naughty Dog ale není vše jen růžové, kromě zprávy, že se chystá nová singleplayer hra studio také oznámilo jednu nepříjemnost. Multiplayer pro The Last of Us se totiž odkládá. „Uvědomili jsme si, že nejlepší pro hru bude dát jí víc času„, uvedli Naughty Dog ve svém tweetu z 26.5. Ačkoli si tedy budeme muset na tento zážitek počkat, je určitě dobře, že vývojáři ustoupili, aby mohli fanouškům předat ten nejlepší možný zážitek a ne pouhou rozbitou nedodělávku, jak je v současnosti zvykem.

„Víme, že se mnozí z vás těšili na další informace o naší multiplayer hře k The Last of Us. Jsme neuvěřitelně hrdí na práci, kterou naše studio dosud odvedlo, ale jak vývoj pokračoval, uvědomili jsme si, že nejlepší pro hru bude dát jí čas.Náš tým bude na projektu pracovat i nadále, stejně jako na našich dalších hrách ve vývoji, včetně zbrusu nového singleplayer experientu. Těšíme se, že se s vámi brzy podělíme o další informace.Jsme vděční naší fantastické komunitě za vaši podporu –⁠ děkujeme za vaše nadšení pro naše hry, které nás stále pohání dál.“

Více informací k novému titulu zatím opravdu neznáme, zda půjde o hru ze světa The Last of Us, nebo se bude jednat o úplně novou franšízu, ale je zde pravděpodobnost, i když nijak veliká, že by se vývojáři mohli pustit do pokračování právě The Last of Us. Dle tweetu je také jasné, že se toho chystá daleko víc. 

@PlayStation

Absence oficiálního oznámení multiplayeru na PlayStation Showcase byla asi jednou z největších zklamání, titul ale musí procházet již pozdější fází vývoje, dle zprávy od Bloomberg agentury Naughty Dog totiž odvolalo několik vývojářů, aby se mohli věnovat jiným projektům a na vývoji multiplayeru zůstala pracovat jen malá skupinka lidí. 

Všichni fanoušci, ať možná zklamaní, se teď jistě budou třást nadšením pro oficiální oznámení nového titulu. Myslíte si, že půjde o očekávané třetí pokračování The Last of Us? 

X