Nejoblíbenější postavou nových Pokémonů je apatický gym leader Larry

Hráči Pokémon Scarlet a Violet milují Larryho, depresivního kancelářského zaměstnance, který je zároveň gym leaderem normálního typu Pokémonů.

@The Pokémon Company

Nesnáším svou práci...

Dvě nové hry deváté generace jsou na trhu teprve pár dní, ale jedna postava ze Scarlet and Violet si už vysloužila větší  pozornost. Je to Larry, neuvěřitelně zachmuřený kancelářský pracovník, který si v obou nových hrách přivydělává jako gym leader.

Larry opravdu hořce nenávidí svůj kancelářský život v Pokémon Scarlet and Violet. Poté, co ho hráč porazí, dokonce poznamená, že celá zkušenost je pořád lepší, než když ho šéf šikanuje během jeho běžné pracovní doby od devíti do pěti. Jeden z uživatelů Redditu v reakci na gym leadera  prozradil, že Larry alespoň ve španělštině mluví velmi formálním tónem, který si obvykle spojujete s firemní mluvou a e-maily od manažera. Vývojáři z Game Freak tuto část Larryho života dobře vystihli.

Larry je v překladu  běžně označován jako „salaryman“. Tento termín se používá v Japonsku pro označení kancelářského pracovníka, ale je to také lehce hanlivý výraz, který se používá pro někoho, koho drtí pracovní vytížení a koho jeho každodenní práce naprosto zlomila na duchu.

Doufejme, že Larryho potěší zpráva, že Pokémoni Scarlet a Violet měli ve Velké Británii největší uvedení na trh ze všech her co se fyzických kopií týče. Tyto dvě nové hry porazily takové titány, jako je God of War Ragnarok a FIFA 23, a během tří dnů od svého uvedení na trh minulý týden naprosto dominovaly.

X