Nejzajímavější hry na Nintendo Switch pro leden 2024

Rok se už pomalu s rokem schází a většina z nás má aspoň trošku času dohnat hry z roku 2023. Jestli přece jenom patříte k těm šťastlivcům s mořem času a už nemáte na svém Svišti co hrát, redakce Techraj vám podá pomocnou ruku v podobě nejzajímavějších her pro leden 2024 na Nintendo Switch.

Prince of Persia: The Lost Crown - 18. ledna

Pokračování legendárního perského princátka je tu! Vlastně teprve bude, a to 18. ledna. V nejnovější akční plošinovce budeme hýbat se samotným prostorem a časem. Hrajte za Sargona a vypracujte se ze zázračného dítěte s mečem na výjimečnou legendu, ovládněte akrobatický boj a odemkněte nové časové síly a jedinečné superschopnosti. Krásně stylizovaná plošinovka akorát do ruky.

Turnip Boy Robs a Bank - 18. ledna

Zapomeňte na směšné vykradačky ze série Payday. Na scénu přichází mistr zločinného řemesla – Turnip boy! On a zlotřilý okurkový gang se nezaleknou jakékoliv špatnosti a vydají se vyloupit nechvalně známou Botanical Bank. V této komediální akční adventuře s prvky roguelite je tento Řepík  připraven spáchat odporné zločiny. Bude tento heist největší a nejbláznivější loupežná akce všech dob? Seber rukojmí, ukradni vzácné cennosti a prozkoumej hluboké, temné hlubiny a historii banky.

Another Code: Recollection - 19. leden

Pátrejte po pravdě ve dvou plně vylepšených verzích v sérii Another Code. Pomozte Ashley řešit hádanky, sbírat stopy a zkoumat stopy minulosti, abyste odhalili skutečné osudy jejích rodičů. Vyzkoušejte si úvodní kapitolu Ashleyina příběhu v bezplatné demoverzi, která je nyní k dispozici v Nintendo eShopu, a po zakoupení si můžete svůj postup přenést do plné hry.

A to by bylo vše pro výčet her na leden 2024, děkuji všem, kdo če…

@capcom

Ovšem, ovšem! Jak jsem jen mohl zapomenout!

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy - 25. ledna

Je na čase zahodit zbraně a nahodit talár! Bojovat za spravedlnost nebudeme tentokrát na ulici, ale v soudní síni. V této kolekci tří her se připoj k začínajícímu právníkovi Apollu Justiceovi a jeho učiteli, legendárnímu Phoenixovi Wrightovi! Tento titul obsahuje 14 epizod hry „Apollo Justice: Phoenix Wright: Ace Attorney“, „Phoenix Wright: Ace Attorney: Dual Destinies“ a „Phoenix Wright: Ace Attorney: Spirit of Justice“ a 2 speciální epizody, které byly dříve dostupné pouze jako DLC, celkem tedy 16 epizod!

X