Nejzajímavější hry pro Nintendo Switch na listopad

Raven

Měsíc říjen nám už jistojistě končí a s ním i obří herní nálož. Je dost možné, že jste v návalu všech těch AAA her zapomněli na svého malého sviště od Nintenda. Pojďme se společně podívat, co nás pro tuto konzoli čeká a nemine měsíci listopad.

Song of Nunu: A League of Legends Story

Univerzum League of Legends už dávno opustilo MOBA mantinely a nabízí nám i spoustu jiných herních žánrů. 1. listopadu se můžeme těšit na hru Song of Nunu: A League of Legends story. Hlavními hrdiny budou nerozlučná dvojka Nunu a jeho kamarád yetti Willump, které čeká nejedno dobrodružství na cestě zmrzlým Flerjodem. Určitě nás bude čekat hra plná dobrodružství, magie a přátelství.

My Time at Sandrock

Po úspěšném My Time at Portia přichází  další přírůstek do rodiny. Tentokrát ale budeme trávit náš čas v osadě Sandrock. V roli stavitele se s pomocí svého nářadí a umu budete snažit odvrátit ekonomickou katastrofu a přivést komunitu Sandrock k blahobytu a prosperitě. Hra vychází 2. listopadu.

Hogwarts Legacy

Tak konečně se budete moct stát čarodějem v Bradavicích i na cestách! Hogwarts Legacy se konečně podívá i na Nintendo Switch, a to přesně 14. listopadu. Je na čase oprášit hůlky a vyhnat pavouky z lahviček pro lektvary, protože v tomhle kouzelném dobrodružství se budeme muset setsakra oháňet… Hlavně tedy tou hůlkou. A pokud vám to na tuto konzoli moc nesedí, zde máte japonský trailer 🙂

Super Mario RPG

Již 17. listopadu se budeme moci vrátit v čase, protože přichází remake Super Mario RPG z roku  1996. Spojte se s podivnou skupinou hrdinů, abyste zachránili Star Road a zastavili problémový Smithy Gang. Toto barevné RPG má aktualizovanou grafiku a filmové záběry, které nečekanému spojenectví Maria, Bowsera a Peach dodává zcela nový zážitek. Nevím jak vy, ale já už se nemůžu dočkat, až si toto skvělé RPG vyzkouším v novém a moderním kabátu!

Persona 5: Tactica

A v ten samý den jako Mario se k nám vrátí i známá parta Phantom Thieves. Po prvním spin-offu s názvem Strikers tu máme další díl do sbírky dobrodružství našich zlodějů srdcí. Po podivném incidentu se Phantom Thieves dostanou do bizarní říše, jejíž obyvatelé žijí pod tyranským útlakem. Jsou obklopeni vojenskou skupinou Legionnaires a ocitají se ve smrtelném nebezpečí, dokud je nezachrání tajemná revolucionářka Erina, která jim výměnou za pomoc nabídne lákavou dohodu. Joker a jeho společníci budou muset vynaložit veškeré své síly, aby se z téhle šlamastyky dostali živí.

X