No Man’s Sky: Omega vypouští zkušební verzi zdarma

Vývojáři ze studia Hello Games se rozhodli dát hráčům dárek. Nová expedice Omega ke hře No Man’s Sky  je ve zkušební verzi právě teď zdarma a to i pro hráče, kteří nevlastní základní vydání hry.

@Steam

Možnost volného hraní je však časově omezená. Nabídka platí pouze do 19. února. Tak neváhejte a rychle se do toho pusťte. V rozšíření Omega se můžeme těšit na celkem dvanáct různých expedicí, nové vybavení jako například jetpack, multifunkční nástroje pro přilbu nebo i novou loď.

Jakmile tato nabídka skončí, tak si uložené předměty můžete poslat do své primární hry a také si přenést nanity nebo herní měnu. V rozšíření Omega můžete získat také několik nových achievementů. To je slušná porce bonusů zdarma nebo ne?

No Man’s Sky si můžeme zahrát na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 a také na přenosné konzoli Nintendo Switch. Studio Hello Games také pracuje na zcela novém projektu Lights no Fire. Určitě o nich brzy zase uslyšíme.

Na závěr pro vás mám také jednu lahůdku. Určitě máte rádi hry s hororovým nádechem. Tady jsme pro vás připravili menší seznam těch nejlepších hororovek.

X