Nová Fortnite aktualizace bude pěkně strašidelná

Nová aktualizace 26.30 do Fortnite nám připomene, že se pomalu ale jistě blíží nejstrašidelnější událost roku, Halloween. Po toto období do hry totiž přichází temná trojice: Alan Wake, Michael Meyers a Jack Skellington.  

@Fortnite

Poslední dva zmínění patří mezi stálice hororu, přidáním Alana Wakea ale Fortnite naráží na očekávaný druhý díl herní série, který vychází již 27. října tohoto roku. Celá akce ponese příznačný název Fortnitemares 2023. V obchodě se samozřejmě objeví spoustu nových tematických itemů, které pomohou navodit tu správnou spooky atmosféru. 

Kromě hezkých obrázků společnost Epic vydala také gameplay trailer s Alanem Wakem 2, který se zřejmě stal vlajkovou lodí letošní Halloween sezóny.  

Pohádkovější a mírnější amosféru sezóně dodá postavička Jacka Skellingtona od Disney, kterého známe z filmu Ukradené Vánoce Tima Burtona. Obličej dýňového krále využijeme v emotikonech a nebude chybět ani jeho ikonický kostým. 

A kdo jiný by pak měl reprezentovat halloweenský event než jeho protagonista Michael Meyers, že?  Event je platný od 10. října 2023 do 3. listopadu 2023.

No ale i když je Haloween za dveřmi a všichni začnete ořezávat dýně a chystat sladkosti, podívejte se ještě na náš web, kde toho máme hodně co nabídnout. Například naše předběžné hodnocení českého titulu Last Train Home, o kterém si můžete přečíst zde

X