Nová hororovka Demonologist zažívá velký úspěch!

Víte, co je lepší, než se sám bát? Bát se ve více lidech! 25. září vyšla z předběžného přístupu kooperativní hororová hra Demonologist, a podle recenzí to vypadá na hrůzostrašnou trefu mezi oči!

Já zdrhám, tady straší!

Demonologist je hodně přirovnáváno k Phasmophobii, která je v rámci tohoto žánru také velice populární. Jediná věc, co hodnocení sráží dolů, je vizuální stránka hry. A teď tu máme Demonologist, který celý pohání Unreal Engine 5 a dokonce tvrdí, že má „nejlepší grafiku v žánru kooperativních hororů, jakou jste kdy hráli“.

Už při pohledu na trailer je jasné, že vizuální stránka je oproti Phasmophobii a podobným hrám obrovským krokem vpřed. Základem hry je vyšetřování strašidelných míst a snaha identifikovat typ ducha, který vás terorizuje. Můžete hrát až se čtyřmi kamarády, nebo jet sólo, ale kdo by neměl rád zoufalý křik svých přátel, že ano? K dispozici je několik map a spousta různého vybavení, s nímž si můžete hrát, abyste svého přízračného kamaráda vypátrali. Vývojářské studio Clock Wizard Games udržuje svěží atmosféru díky denním a týdenním úkolům, speciálním událostem a misím v určitých termínech. Zkusíte s přáteli tuhle novou duchařinu, nebo budete radši jako srabíci zalezlí pod peřinou? Ale pozor… pamatujte, že ducha žádná peřina nezastaví! Muhehehehe… hehe.. ehm… Díky za pozornost a u dalšího článku nashle…

X