Nového Wolverina nejspíš neuvidíme ani příští rok

Nejnovější titul Marvel’s Spider-Man 2 od společnosti Insomniac Games už plní naše harddisky, a tak se studio může pořádně obout do příprav svého dalšího titulu Marvel’s Wolverine.

@InsomniacGames

Bohužel se objevila informace od prominentního leakera Daniela Richtmana, že titulu Marvel’s Wolverine se dočkáme nejdříve v roce 2025. Původní informace zněla, že hra vyjde na podzim 2024. S touto informací přišel novinář Jeff Grubb, ale také ihned prosakovaly informace, že by se hra mohla zpozdit. A podle Daniela se to tak opravdu stane.

@InsomniacGames

Žádné podrobné informace zatím bohužel neznáme. Pouze dohady, že by hra měla být o dost temnější než Marvel’s Spider-Man 2 a také mnohem násilnější. Není se čemu divit, protože Wolverine je prostě zvíře. 

Také by se hra měla odehrávat ve fiktivním městě Madripoor. Ráj zločinců a pirátů tak čekají opravdu krušné časy. Zda se příběh bude odehrávat pouze v jednom městě nebo bude město pouze součást mapy, to zatím nevíme. Novinář Jeff Grubb také vynesl informaci, že Marvel’s Wolverine bude pouze polootevřený svět.

Pokud se informace zakládá na pravdě a Wolverine příští rok nedorazí, nechme se překvapit, co nám Insomniac Games chystají na rok 2024. Já se už teď nemohu dočkat. Bude to třeba nějaké DLC nebo spin-off? Nebo třeba také nic. I to se může stát.

X