Nový trailer ke 4. sezóně The Boys

Amazon nám připomíná 4. řadu superhrdinského seriálu The Boys! Copak naši chlapci budou podnikat nyní, aby zastavili šíleného Homelandera?

Vždyť je to blázen, je to blázen!

Jak vidíme v traileru, věci ve světě The Boys se staly ještě hrozivějšími a ještě víc věcí je v sázce. Lidé se na protestech navzájem fackují – tábor zastánců Starlight (Erin Moriartyová) proti táboru zastánců Homelandera – a touží po boji, rvou se a skáčou z oken. To vše za (zdánlivého) voiceoveru, který Homelandera instruuje, jak se vyhecovat k emocionální zkáze světa, jen aby to byl on, kdo do něj vpadne a zachrání ho: „Všechny demokracie selhávají, protože… lidé jsou zasraně blbí.“

Alespoň se zdá, že Butcher (Karl Urban) už na všem pracuje. A nyní se zdá, že někomu podává zprávy o tom, co jeho tým chystá. Zatím nevíme, s kým přesně mluví, ale onoho tajemného chlápka hraje Jeffrey Dean Morgan, který se zdá být dokonalým doplňkem už tak charismatického ansámblu.

Nová sezóna podle traileru přijde “coming soon”. Zahrají si v ní Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit a Cameron Crovetti. Kromě Morgana se ve 4. sérii seriálu The Boys objeví také Susan Heyward a Valorie Curry.

X