Nový závodní simulátor DRIFTCE vás nechá postavit vlastní auto

Jestli je pro závodní nadšence něco lepšího, než oznámení nového závodního simulátoru, tak nám to ihned povězte. Navíc, pokud nově oznámený simulátor oznámí publisher 505 Games, značí to, že se máme na co těšit. Jak to vypadá, když se spojí Car Mechanic Simulator a Tokyo Drift? Dozvíme se v novém závodním simulátoru zvaném DRIFTCE.

DRIFTCE je drift simulátor od samého začátku

Krátký oznamovací trailer nám toho moc neprozradil. Z prvních záběrů je jasné, že než se vůbec na driftovací tratě dostaneme, budeme muset to auto postavit. Pokud se řadíte mezi fanoušky Car Mechanic Simulator, tak budete pravděpodobně nadšení. 

Dále víme, že se ve hře objeví 12, plně licencovaných aut jako například Toyota AE86, Mazda MX5 nebo BMW E46 M3. A kde že se budeme prohánět a lítat zatáčkama? Čeká nás 12 tratí, které byly pro hru laserově skenovány. To všechno podpoří stavba aut, kde dostaneme k dispozici až 1800 vyměnitelných  komponentů od motoru, zavěšení až po montování pneumatik. Nechybí úprava body kitu, lakování a přidávání decalů na nejrůznější místa, dle vašeho uvážení. 

@505 Games

Vysokooktanový herní obsah

DRIFTCE ale nebude jen suchý building simulator. Ve hře nás čeká single-player kariéra, režim rychlého závodu, sandbox mod, volná jízda i time attack a nechybí ani světoznámá gymkhana. Až vás nebude bavit jezdit sám, hra bude obsahovat také multiplayer. Zde se nacházejí režimy sprintu, volné jízdy, tandemů a klasických okruhových závodů. DRIFTCE vychází na jaře roku 2023 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series S/X.

X