Odhaleny požadavky pro Call of Duty: Modern Warfare 2 na PC

Vydání staronového dílu populární FPS série je již za dveřmi a tak určitě všechny PC hráče zajímá jestli jejich stroj se popere s požadavky na hardware.

Tak snad to ještě utáhne...

Nové COD vychází 28. října 2022 a již byli odhaleny požadavky pro PC hráče. Díl bude remaster původního Modern Warfare 2 z roku 2009 a vývojáři slibují spoustu nových prvků které potěší jak kované fandy série, tak i úplné nováčky. Activision už nám poskytl menší informace o kampani nebo představení určitých zbraní pro multiplayer. Jak už je u série zvykem, tak hlavní zaměření hry bude bezesporu právě hra více hráčů. A právě proto spoustu lidí zajímá jak moc se jim PC zapotí, aby mohli hladce vyhrávat jednu hru za druhou.

Většinou jsme zvyklí dostat dvě určité možnosti nastavení podle našeho PC a to je minimum  a recommended, ale vývojáři nám pro tuto hru nabídli více. Konkrétně se jedná o minumum, recommended, competitive a 4K Ultra. Přitom minimální požadavky nejsou nijak hrozné, hru si zahrajete s 4GB RAM, GTX 960 nebo Radeon RX 470 a procesor Intel Core i3-6100 což není na novou hru vůbec špatné. Hráčům co se zajímají hlavně o framerate, se jistě bude líbit nabídka recommended a competitive. Kompletní požadavky si můžete přečíst v přiložené tabulce. Tak už jen zbývá doufat že se nový díl povede a mezitím si připravit rychlé prsty a dostatek volného času.

X