Omni-Man bude již brzy řádit v Mortal Kombat 1

Omni-Man z Invincible se již brzy seznámí s ostatními hrdiny a padouchy z Mortal Kombat 1. Společnost NetherRealm na veletrhu NYCC 2023 potvrdila jeho uvedení do hry na listopad tohoto roku a odhalila také první gameplay trailer, kde můžeme vidět, že se superhrdina rozhodně nehodlá držet zpátky.

Jako první hratelnou postavu z jiného univerza bude možné Marka Graysona, a.k.a Omni-Mana koupit v rámci balíčku Kombat Pack 1, součástí prémiové edice, ale klasicky i jako samostatnou postavu, pokud nás jiné nezajímají. 

Jak se dalo čekat, vývojáři si se superhrdinou dali opravdu záležet, a tak nám všechny Omni-Manovy útoky můžou připadat povědomé. Odkazují totiž na animovaný seriál Invincible. 

@youtube

Pro připomenutí tak určitě není na škodu zkouknout tento pořad ze série Prime Video ještě jednou, nebo snad poprvé, abychom se o to víc bavili předváděním těch stejných chvatů, které tak dobře známe.

Omni-Man není váš šálek čaje? Pak ještě nezoufejte, protože právě tato postava je teprve prvním členem celé smečky hrdinů. Brzy se tak k němu připojí Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Takeda Takahashi a nebo Homelander!

X