Oslavte Vánoce a Nový rok v Tyrii

Vánoce se nám kvapem blíží a pokud nejste jako já a nepečete cukroví a nevyrábíte dárky na poslední chvíli, možná máte čas oslavit je nejen v tom všedním, reálném světě. Každý rok se v Tyrii, tedy v Guild Wars 2, oslavuje Wintersday, a ani tento rok není výjimkou.

@guildwars2.com

Centrem oslav je Divinity’s Reach, pokud ale nejste někde poblíž, nemusíte mít strach, v každém větším hubu (rozuměj městě) bude portál, který vás tam snadno dopraví. A co tam tedy na vás letos čeká. Ve městě se můžete zúčastnit několika různých aktivit, za které vás samozřejmě čekají pěkné odměny. Jednou z aktivit je Bell Choir Ensemble, kde budete mít možnost si skupinově zahrát největší hitovky z Guild Wars a při tom získat karmu a dárky. Pokud hudba není váš šálek čaje či kávy, možná vás zaujme Donation Drive, kde z obyčejných dárků vytvoříte zabalené, které pak můžete rozdávat sirotkům po celém Divinity’s Reach. Charita není to pravé? Tak se snad pobavíte u Mount Racing, kde se závodí na raptorech, jež jsou k zapůjčení za pouhých 10 stříbrných. A tím rozhodně nekončíme, čeká na vás i Snowball Mayhem hra ve stylu capture the flag, Strike Mission: Secret Lair of the Snowmen, který můžete absolvovat až v deseti lidech, Tixx’s Infinirarium, tématický dungeon až pro pět hráčů, Toypocalypse tower, defense hra taktéž až pro pět hráčů a aby toho nebylo málo, můžete zdolat jumping puzzle Winter Wonderland, který nabízí až tři různé stupně obtížnosti. 

Tak než usednete za pár dní k salátu a kapru či řízku (nebo jak to děláme u nás doma k obojímu), zavítejte aspoň a chvíli do Tyrie, užít si zimních radovánek. Je to sranda. Tak Šťastné a Veselé.

X