Piráti z One Piece přistáli na Netflixu a hlásí úspěch

Před týdnem na Netflixu odstartovala hraná adaptace jedné z největších a nejoblíbenějších manga a anime sérií, One Piece. Pirátská dobrodružná akce s mladým a divokým Monkey D. Luffym v hlavní roli zaznamenala jenom během prvních čtyř dnů na platformě 18,5 milionů zhlédnutí. Seriál se tak stal aktuálně nejsledovanějším titulem v TOP 10 na Netflixu

@netflix

Zároveň One Piece sklidil větší úspěch než konkurenční Cowboy Bebop, který po čtyřech dnech od uvedení nasbíral 21,6 milionů zhlédnutých hodin, zatímco One Piece jich měl na kontě už 140 milionů! To je opravdu obrovský skok, ale když se na to podíváme z určitého úhlu pohledu, je tato sledovanost logická.

One Piece od roku 1999 odvysílal neskutečných 1074 dílů, a stále pokračuje. Málokdo má čas s touto epickou sérií začít, a tak se zjevila adaptace od Netflixu, která nabízí nový začátek.  

Cowboy Bebop byl pro nedostatek sledovanosti a slabých hodnocení po třech týdnech zrušen. Podle dosavadních čísel a hodnocení to s One Piecem vypadá daleko lépe, doufejme proto, že se Netflix nerozhodne z nějakého důvodu zrušit i tento seriál a my se tak konečně dozvíme, jaká dobrodružství Luffyho a jeho bandu čekají.

X