Planet Zoo míří na konzole

Už je to nějaký ten rok, co se na pulty dostala hra s názvem Planet Zoo od vývojářské společnosti Frontier Developments. Nyní se konečně dočkají i uživatelé konzolí, a to už brzy.

@Steam

V traileru, který naleznete níže, se dozvíme několik informací o nadcházejícím vydání hry Planet Zoo na konzole PlayStation 5Xbox Series X/S. Například se dozvíme, že vydání je naplánováno na  26. března. Dále nám vývojáři prozrazují, že gameplay bude obsahovat celkem čtyři herní režimy. Stejné jako pro PC verzi. Jedná se o kariéru, Sandbox, výzvu franšízu. Konzolová verze nás vyjde na 49,99 dolarů.

Aby toho nebylo málo, tak konzolová verze bude obsahovat i všechny aktualizace od data vydání na PC. Dohromady to jsou celkem čtyři roky aktualizací. To je už pěkná nálož.

Kromě klasické edice si můžeme vybrat i edici Deluxe, která obsahuje 16 dalších zvířat dva nové scénáře. Scénáře jsou zasazeny do pralesa jihovýchodní Asie a mokřadů. Edice Deluxe bude o 10 dolarů dražší. Nakonec bude i Ultimate edice za 119,99 dolarů. V ní najdeme přístup do Season Pass pro budoucí DLCSeason Pass bude obsahovat celkem 14 balíčků DLC. A pořád nekončíme. Kdo si hru předobjedná, tak získá další tři zvířata navíc. Varana komodského, gazelu Thompsonovu a hrocha trpasličího. To je opravdu velká nálož bonusů. Tak to nepromarněte.

Než nám vyjde Planet Zoo na konzole poslední generace, co se takhle trochu odreagovat u něčeho drsnějšího? Už jste četli naši recenzi na Tekken 8?

X