PlayStation Black Friday přichází!

Tradiční Black Friday pro rok 2023 je tu, a my máme opět možnost ušetřit na báječných produktech z dílny Sony! Pojďme se společně podívat, co nám tento rok možná nadělí Ježíšek pod stromeček.  

Z toho by i Horst omdlel!

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou představíme největší tahák letošní akce. Je jím balení konzole PlayStation 5 s novým dobrodružstvím Petera a Milese, Marvel’s Spider-Man 2. A cena je  mnohem víc než lákavá. Za tento bundle zaplatíte pouhých 11 790 Kč. A když si objednáte tyto produkty tři, tak dostanete 8 náhradních Spider-Manů zdarma!…Dobře, to sice ne, ale nabídka je to pořád skvělá i bez těch náhradních pavoučích hrdinů. 

@sony

Dále v nabídce můžeme najít druhý díl simulátoru výchovy dítěte pro otce samoživitele, God of War Ragnarok za 999 Kč a nebo pokračování dobrodružství naší rusovlásky Aloy v Horizon Forbidden West za 799 Kč. Né každý se ale  rádprohání po zmrzlém Midgardu nebo si dává páku s robodinosary. Pro závodní nadšence je tu za krásných 999 Kč poslední sedmý díl série Gran Turismo. Pokud si  chcete během projížďky vykrást nějakou hrobku či památku s Uncharted: Legacy of Thieves Collection za krásných 499 Kč. 

@insomniacgames

Dále můžeme například zmínit The Last of Us Part 1 Remake za 1 199 Kč, Ghost of Tsushima Director’s cut za 999 Kč nebo Ratchet & Clank: Rift Apart za 799 Kč. tradičně tu máme i hry ze série Playstation Hits za jednotnou cenu 199 Kč. Součástí nabídky jsou také slevy na vybrané herní příslušenství. Kompletní nabídku PlayStation Black Friday můžete nalézt na oficiálním webu zde, nebo u vybraných prodejců. Slevové šílenství začíná 17. listopadu a končí 30. listopadu.

 

X