Playstation jarní úklid aneb slevy kam se podíváš

Potřebujete si doplnit herní sbírku nebo koupit hardware? Tak vybírejte z nabídky PlayStation, kde zrovna frčí slevová akce. Od 17. do 30.dubna nebo do vyprodání zásob nabízí Sony hry a hardware s pěknými slevami. Letos můžete vybírat mezi PS5 tituly, herními klasikami, VR tituly i herním příslušenstvím.

@sony

Nabídce kraluje nejnovější God of War s podtitulem Ragnarök, který pořídíte za krásných 999 Kč. To však není vše a za dobrou cenu získáte i další PS5 tituly jako The Last of Us Part I Remake za 1199 Kč či Ghost of Tsushima Director’s Cut za 999 Kč. Pokud máte radši závodní hry, ani vy nepřijdete zkrátka, protože na vás čeká zvýhodněná cena 999 Kč za  Gran Turismo 7 v jeho PS5 verzi. Ani na úspěšné herní série se nezapomnělo, takže seženete dobrodružství Nathana Drakea v kolekci Uncharted: Legacy of Thieves Collection za 499 Kč nebo Aloy v Horrizon Forbidden West za 799 Kč.

Slevy se vztahují i na hry v PlayStation HITS,  a tak máte možnost sehnat předchůdce výše zmíněných her jako Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport či God of War za krásných 199 Kč. Ale k čemu jsou vám hry, když k nim nemáte pořádný hardware. Sony v rámci slev nabízí sluchátka PULSE 3D Wireless headset za 1799 Kč, PS5 HD kameru za 999 Kč či nabíjecí stanici DualSense a Media Remote za 999 Kč. Pokud vám ve vaší sbírce chybí PlayStation 4, seženete ho za 4990 Kč. A to jsou jen ty nejzajímavější, kompletní nabídku naleznete u vybraných prodejců nebo na oficiálních stránkách PlayStation.

X