PlayStation Plus na prosinec chystá nálož!

Uvědomujeme si, že jestliže jste PlayStation hráč, stále ještě procházíte Midgard, hledáte další Kratův upgrade, a vlastně jakékoliv novinky Vás aktuálně nezajímají, protože…no protože God of War: Ragnarok je jedinečný. Nicméně, pokud se blížíte ke konci, a pomalu propadáte depresím, co budete hrát po Ragnaroku. Máme tady pro vás výborné zprávy. PlayStation Plus na prosinec má esa v rukávu!

PlayStation Plus v duchu otevřených světů

A fakt se nejedná o žádné krátké, koridorové tituly, které vás zabaví na pár hodin. SONY si pro prosinec v jejich předplatitelské službě PlayStation Plus, připravilo opravdu velké hráče. Hráči na PS4 obdrží, v rámci jejich měsíčního předplatného, kompletní Mass Effect: Legendary Edition. Vzhůru ke kormidlům Normandy a vytěžit všechny planetky v okolí! Tohle je 100 hodinová zábava na dlouhé zimní večery!

@PlayStation Europe

Jedeme ale dál, PS5 is next

Pro hráče na PS5 tady máme taky, jeden velký open world. Biomutant vyšel v roce 2021 a nezaznamenal tak obří úspěch, jak hráči asi čekali. Nicméně, pokud jste přečkali úvodní, pomalejší tempo hry, byli jste odměněni vysoce kvalitním RPG. Teď máte šanci si Biomutant vyzkoušet a skutečně doporučuji prvních pár slabších hodin přečkat. Hra je potom opravdu výtečná. A jako poslední z trojice her v rámci PlayStation Plus čeká na hráče PS4 i PS5 DKO: Divine Knockout. V redakci jsme z nadílky nadšení, a co vy? Máte svého favorita?

X