Po Baldur’s Gate 3 a Starfield přichází na scénu WitchSpring R!

Léto nám přineslo jedno velké RPG za druhým. Tuto RPG jízdu  nám začalo Diablo 4, a přes BG 3 a Starfield jsme se dnes dostali k WitchSpring R. Nenechte se zmást roztomilou grafikou, tato hra zatím sklízí obrovský úspěch!

Vycvičte si vlastní čarodějku

Hra WitchSpring R vyšla začátkem minulého týdne, 26. září, a na základě více než 750 hodnocení uživatelů služby Steam již dosáhla hodnocení „Převážně pozitivní“. Mnoho hráčů si zamilovalo „pohodovou“ atmosféru a „vtipné“ osobnosti, stejně jako zábavnou farmářskou/craftovou/bojovou mechaniku. WitchSpring R je vlastně plnohodnotným remakem mobilní hry a ještě více uživatelských recenzí zmiňuje, že se nemohou dočkat dalších remaků v sérii.

@steam

„Hraj za Pieberry, bělovlasou čarodějku s ušima králíčka, která vyrůstá v lese plném příšer,“ vysvětluje stránka hry. „Aby znovu prožila své vzpomínky na dětství, touží se vydat mezi lidi, ale nemůže najít cestu do vnějšího světa… dokud nezačne váš příběh!“

Poté se vydáte do pohádkového světa přes klasické úrovně typu Final Fantasy a cestou sbíráte ingredience, abyste mohli Pieberry vylepšit. Nechybí ani roztomilá mechanika zvířátek, kdy trénujete různé druhy zvířat, aby vám pomáhala. Mezi tato zvířata může patřit i kanec, což mě pobavilo. Tato zvířata se k vám ale mohou přidat i v boji, takže WitchSpring R v této mechanice dost připomíná sérii Pokémon. Zaujala vás tako roztomilá RPG hra, nebo raději dáváte přednost temnějším a dospělejším RPG hrám?

X