Pokemon Presents oznámeno na tento měsíc

Zitik

Fandové malých příšerek mohou jásat. Společnost Pokémon Company, která je zodpovědná za produkci a celkovou správu značky Pokémon ohlásila na tento měsíc prezentaci v souvislosti s oslavou Dne Pokémonu. Prezentace proběhne 27. února a sledovat ji můžeme prostřednictvím oficiálního YouTube kanálu.

@Pokemon.com

Jaké novinky se na prezantaci dozvíme, je zatím velké tajemství. Podpora titulu Pokemon: Scarlet a Violet skončila a tak by nic nemělo bránit další hlavní hře série. Někdo by ale mohl namítnout, že na něco takového je zatím velmi brzo. Pravděpodobnější ale je, že bychom se mohli dozvědět například něco o předělávce Pokemon Black and White nebo třeba o pokračování Pokemon Let’s Go, případně  Pokemon Legends. Zatím nejsme schopni na tuto otázku odpovědět a nezbyde nám nic jiného, než si ještě pár dní počkat. Ohlášení prezentace jsme se dozvěděli prostřednictvím oficiálního Twitter účtu značky Pokémon.

Než se prezentace dočkáme, tak si zatím můžete přečíst naše hodnocení na hru Skabma: Snowfall. Jestli jste o hře neslyšeli, tak je je určitě potřeba to napravit.

X